19.12.2013

Jedź z nami

Cześć!  Jeśli jesteś na tej stronie to znaczy, że przez chwilkę pomyślałeś "a może jednak..", jeśli zastanawiałeś się czy warto, nie muszę chyba Cię do tego przekonywać, na pewno tak. Musisz wiedzieć o kilku rzeczach ponieważ nie będzie to zwyczajny wyjazd do zwykłego miejsca.

Nie jesteśmy biurem podróży, nie śpimy w drogich "gwiazdkowych" Hotelach ( choć gdzieś kilka gwiazdek by się trafiło; ) nie żywimy się w drogich restauracjach po prostu jesteśmy młodymi ludźmi, którym pali się pod stopami ; ) organizujemy w miarę możliwości tanie wyjazdy, dla siebie. Rezerwujemy bilety, zdobywamy materiały, dokonujemy wszelkich rezerwacji, ustaleń oraz załatwiamy formalności wizowe.

Pomimo, iż szukamy najtańszych rozwiązań trzymamy się z daleka od niebezpiecznych dzielnic, hotelów poniżej pewnej ceny oraz nie zamęczamy się turystyką na siłę, po prostu zawsze kierujemy się zdrowym rozsądkiem.

Zorganizowanie wyjazdu oraz wszelkie formalności z nim związanych to naprawdę kawał organizacyjnej pracy, w zamian za którą po prostu dorzucasz się do wyprawy. Te pieniądze przeznaczamy na dofinansowanie słabych stron naszego przedsięwzięcia oraz sprzęt potrzebny do wspinaczki. Suma zależy od danego wyjazdu, jeśli masz możliwość to możesz dorzucić się w sprzęcie turystyczno-biwakowo-wspinaczkowym, to wszystko możemy ustalić już podczas konkretnej rozmowy.

Niestety nie możemy zabrać Cię na wspinaczkę w góry, ponieważ jest ona bardzo niebezpieczna i wymaga odpowiedniego przeszkolenia i umiejętności, nie zorganizujemy Ci czasu jak robią to biura turystyczne, ale za to przedstawimy najciekawsze miejsca lub szlaki warte przejścia. Jeśli zdecydujesz się zabrać przyjaciela na pewno będzie Ci raźniej choć z naszej strony gwarantujemy nieskrępowaną atmosferę i życzliwość.

Ważne jest jednak to, żebyś miał już jakieś doświadczenie w turystyce górskiej, odpowiedni ekwipunek. Relacje pomiędzy nami będą koleżeńskie nie będziemy Twoimi przewodnikami ale w każdej sytuacji możesz liczyć na naszą 100% pomoc i wsparcie, zawsze pomożemy Ci spędzić ten czas jak najlepiej.

Nasze wyjazdy mają charakter wyprawowy z obranym celem, na którego realizację poświęcamy całą swoją energię, ale nie przeszkadza to w ogóle byś podszedł z nami pod ścianę lub z naszą pomocą popróbował na okolicznych skałkach wspinaczki, na pewno zrobisz wiele świetnych zdjęć.

Oczywiście wszędzie poza naszą wspinaczką jeździmy razem i tworzymy grupę, jednak jeśli będziesz chciał się odłączyć i zwiedzić inne miejsca nie będzie żadnego problemu.

Jakie my (poza podratowaniem budżetu wyprawy) mamy z tego korzyści? Otóż będąc na Grenlandii towarzyszyła nam trzyosobowa grupa trekkingowa, która niezależnie zwiedzała okoliczne doliny, było naprawdę świetnie i wesoło. Każdy z nas bierze odpowiedzialność tylko za siebie, konieczne jest również odpowiednie ubezpieczenie. Jak widzisz sprawę stawiamy jasno, zależy nam na tym by wyjazd był udany, nie było niejasności i żeby po prostu było fajnie. Dlatego też zastanów się czy Ci to odpowiada, jeśli tak i czujesz się na siłach to skontaktuj się z nami na pewno coś już planujemy.

Niestety zbierzemy się w taką grupę by jednak w dalszym ciągu było kameralnie, więc jak to się bardzo brzydko mówi "ilość miejsc jest ograniczona" .

W razie czego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Jeśli podobał ci się ten artykuł podziel się nim z innymi.

Twetter Facebook

Galeria

Jedź z nami
Jedź z nami
Jedź z nami
Jedź z nami
Jedź z nami

Inne w tej kategorii

20.12.2013

Wenezuela 2010, Acopan Tepui

Misterios! W końcu jesteśmy! Poszatkowani przez moskity, brudni i wymęczeni ale dopięli...

30.12.2013

Patagonia 2012, Cerro Torre Ferrari Route, Poincenot.

28 grudnia, w ciągu trzech dni od pojawienia się na miejscu, udało na się dokonać pierw...

31.12.2013

Alaska 2004, Last Cry of the Butterfly, Citadel.

Podnoszę głowę z nad szpejarki. Z perspektywy skierowanego do szczeliny haka spostrzega...

31.12.2013

Pakistan 2013, Great Trango Tower, Bushido.

Wywiad dla Magazynu GÓRY 2013. Odpowiedzi Marcin Tomaszewski oraz Marek Raganowi...

20.12.2013

Patagonia 2009

Supercanaletta bez lodu! To bylo naprawde kilka mocnych dni. Prawdziwy maraton. Podejsc...